Майстер-клас «Кіно зсередини»

Volyn Times

Афіша :: Акції

15 червня о 14-00 у кіноклубі GONZO відбудуться покази короткометражних фільмів та майстер-клас під назвою «Кіно зсередини» від членів спілки кінематографістів України сестер Артеменко. 

Якщо у вас є мрія спробувати себе у одній з кінематографічних спеціальностей, тоді вам варто відвідати зустріч з молодими, проте вже досить досвідченими та відомими українськими кінорежисерами та сценаристами Мариною і Оксаною Артеменко. У їх послужному списку вже є значна кількість відзнятих короткометражних фільмів, відзначених на багатьох кінофорумах, чотири з яких будуть детально розібрані під час проведення майстер-класу. Сестри Артеменко поділяться з усіма присутніми секретами кіновиробництва. У вас буде можливість ознайомитись з основними практичними навичками та правилами, якими повинен володіти кожен член знімальної групи. Ви також отримаєте професійні поради та відповіді на всі питання, що стосуються процесу зйомок кіно та всього, що з цим пов’язано. Режисери готують і спеціальні подарунки для слухачів майстер-класу.

Отож, якщо ви бажаєте зняти свій перший фільм або ж плекаєте мрію стати учасником знімальної групи у якості режисера, актора, сценариста, художника, гримера, оператора чи бачите себе на знімальному майданчику у будь-якому іншому амплуа, тоді цей майстер-клас саме для вас, і саме він може стати першим кроком до вірного розуміння процесу кіновиробництва та вашої заповітної мрії - розвинути й реалізувати свої здібності і заявити у майбутньому про себе на повний голос, увірвавшись у багатогранний, різнобарвний та шалений світ кінематографу. 

Фільми, які будуть представлені під час зустрічі:

1) «Тімка» - виробник: Київський міжнародний кінофестиваль, Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого. Фільм було створено за 4 дні в рамках Майстерні талантів Київського міжнародого кінофестивалю. На сьогодні фільм "Тімка" є учасникос 42 міжнародних кінофестивалів, завоював 12 нагород.

2) «Ваня» - створений на замовлення Державного Агентства України з питань кіно.

Учасник понад 70 фестивалів у 30 країнах світу, переможець, лауреат та призер у різних номінаціях.

3) «Не менше 50 кг» - виробник ТОВ “Директорія кіно”. На сьогодні є учасником 72 міжнародних кінофестивалів, має 15 нагород. Вийшов у прокат в складі альманаху «Українська нова хвиля» (грудень 2013)

4) «Абонент» - фестивалі і нагороди:

1. Канський кінофестиваль - Short Film Corner Festival de Cannes (2014),

2. 25-й Открытый Российский кинофестиваль «Кинотавр» (2014) ДИПЛОМ Гільдії кінознавців і кінокритиків з формулюванням «ВАШ ДЗВІНОК дуже важливий для нас».

Партнери заходу: мережа кав’ярень "Bazikalo", студія реклами «Чегевара».

Інформаційні партнери – портали «ЧаРівне», «ВСЕ», ТРК «Ритм», "Volyn Times", "Волинські Новини"

Довідки за телефонами: 0637988896, 0980299455, 0662865385 Резервування місць – 0636343130, 0362 405-405

Для того щоб коментувати увійдіть будьласка під своїм акаунтом або зарєструйтесь