Подорожі по світах

Volyn Times

Культура :: ОСОБА

Іван Шворак - фотограф, учасник та організатор громадсько – мистецьких акцій…

Народився на Волині, потім дитинство, навчання в школі, училищі, університеті…

Інтереси: Праукраїнська культура, філософія, астрономія, а також краєзнавство, зокрема, історія Луцька, легенди Волині, топоніміка.

Люблю подорожувати, відкриваючи для себе нові місця, та міста, спілкуватись з радісними людьми, богами і духами. Люблю медитувати на берегах річок, вдихати аромат польових квітів, блукати поліськими джунглями, слухати шум дощу, та дивитись примруженими очима на сонце, а ще, особливе задоволення отримую від сутінків…

Світ в якому ми живемо, безкінечно цікавий, а транспортом, для подорожей по світах, для мене став фотоапарат.

Творчий шлях почався з раритетного Зеніта. Перша ж відзнята плівка стала основою міні виставки «Один день». Пізніше були спроби, часом навіть  вдалі, відтворити настрій побачений у снах. Коли виникало непереборне бажання сфотографувати емоції, - зарядивши чорно-білу плівку, вирушав в безкінечні прогулянки з фотоапаратом по місту та околицях, в пошуках власного стилю, краси та оригінальності.

Як результат - персональна виставка фотографіки «Стрес». Коли стало нудно, почали з товаришами виставляти власні роботи в умовах "андеграунду". Були виставки в опустілому будинку, в закинутому кораблі, і навіть на сміттєвих баках.

Нині, щоб не залишитись позаду сучасного швидкоплинного світу, потрібно бути активним, а особливо з фотоапаратом в руках.


  1. інквізитор 17 червня 2011 1:44
    Шкода, що я не знала, що спілкуюсь з професіоналом. Замучила б питаннями: зокрема про піксілі. Продавці фотоапаратів неймовірно хамлять. Треба їх "бити" їх же зброєю! Я теж любила прогулюватись з фотоапаратом у руках: життя такі цікаві моменти підкидає, що тільки лови...
Для того щоб коментувати увійдіть будьласка під своїм акаунтом або зарєструйтесь