Відродження 2: бездіяльність правоохоронців доведена у суді

Volyn Times

Антимафія :: ТЕМА ДНЯ

27 липня за адресою пр-т Відродження 2 у Луцьку почали спилювати дерева та проводити роботи з перенесення теплотраси з метою подальшого будівництва торгового підприємства. Як виявилося, жодних дозволів на такі дії не було. Відтак, представники ДКП «Луцьктепло», які здійснювали цю діяльність, займалися нічим іншим, аніж самоуправством, яке є кримінально карним діянням.

Учасник ініціативної групи «Збережемо древній Луцьк» Володимир Єгоров подав повідомлення про злочин до відділку поліції за цим фактом. Проте, приймати це повідомлення від громадянина, як передбачає Кримінально процесуальний кодекс України, правоохоронці відмовилися. Відтак, лучанин вирішив довести правду у суді та оскаржити бездіяльність поліцейських.

Розгляд справи тривав у луцькому міськрайонному суді упродовж двох засідань, в результаті чого Володимир зміг довести згаданий факт бездіяльності.

Судовий орган прийняв ухвалу про реєстрацію кримінального провадження за самоуправство. Тож є підстави зробити висновок, що цей етап стане маленькою перемогою на шляху до встановлення винних у корупційній схемі, яка реалізується під час будівництва на Відродження 2.

Для того щоб коментувати увійдіть будьласка під своїм акаунтом або зарєструйтесь