Кошториси і «новорічна монархія»

Volyn Times

Антимафія :: НА ЧАТАХ

За сприяння «Комітету правозахисту та боротьби з корупцією» ми таки отримали копії кошторисів витрат і розпоряджень стосовно влаштування новорічних свят в Луцьку. Їх і публікуємо для громадської оцінки та аналізу.  

Тож констатуємо загальну суму коштів витрачених на облаштування новорічних свят в 198 тис. грн.

Кошторис витрат  на  святкове оформлення новорічних ялинок міста Луцька склав 139 тис. 757 грн. Адміністративні витрати при цьому сягнули 10 тис. 654 грн.

Якщо вартість матеріалів для прикрашання  ялинок склала 60 тис. 386 грн., то лише страшненький сніговик, який ввійшов в цю суму, обійшовся платникам податків майже в їх половину - 24 тис. 680 грн.

Фото з мережі Інтернет

Хоч багато з гірлянд – минулорічні, на них все ж використали, згідно кошторису, 400 світлодіодних ламп LB З7 на 11 тис. 540 грн. Додатково закуплено зовнішніх гірлянд 456 LED 5 шт. на 11 тис. 45 грн і 12 шт. 200 LED на 10 тис. 641 грн..

Крім вище зазначеної суми, 46 тис. 577 грн. вартував поточний ремонт Новорічного містечка та вертепу.

Конкретний кошторис на оформлення Центральної ялинки на Театральному майдані взагалі не складався.

Звернув на себе увагу, своєю тенденційністю, ще один «Кошторис видатків на підготовку та проведення у місті новорічно-різдвяних свят» сумою в 18 тис. 580 грн. Так в ньому, на придбання пам’ятного подарунка і книг дітям пільгової категорії, передбачено 11 тис. 580 грн. А ось на афіші для реклами і квіткову композицію сума складає майже 70% цих витрат - 7 тис. грн.

Ознайомившись з розпорядчими документами по організації новорічних святкувань в Луцьку, ми зауважили і відверто «монархічні» ухили в внутрішній політиці нашого міста. Хоча в нас існує, принаймні де-юре,  місцеве самоврядування і є його виборні органи, в більшості міських заходів, що фінансуються з податків лучан, фігурує лише міський голова. Своїм же розпорядженням він прямо зобов’язує виконавчі структури забезпечувати цей процес.

Для того щоб коментувати увійдіть будьласка під своїм акаунтом або зарєструйтесь